۱۵% تخفیف اولین سفارش
هزینه سئوی سایت - سئو چقدر هزینه دارد - قیمت سئوی سایت چقدره

چرا سئو؟

من مطمئنم که شما می دانید که سئو به بخشی حیاتی از بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. که اگر نمی دانستید اینجا نبودید! اما کسب‌وکارهای کوچک اغلب از آن عقب می کشند. و فقط شاید تعداد انگشت شماری از کسب و کار ها بودجه اندکی برای آن لحاظ می کنند و آن هم تب دار و مریض و ناپایدار.

 

اما چطور می شود که کسب و کار ها موضوع سئو را جدی نمی گیرند؟ به احتمال زیاد این کم علاقگی به این دلیل است که قیمت گذاری در یک پروژه SEO می تواند گیج کننده باشد. هیچ هزینه استانداردی وجود ندارد، بنابراین آژانس ها اساساً می توانند هر آنچه را که دلشان بخواهند پیشنهاد کنند. در واقع این شما هستید که باید بدانید کدام آژانس یا سئو کار در ارائه خدمات صادقانه عمل کرده و توازن بین هزینه کرد ها، خدمات و دستمزد چگونه است.

با حدود ۵.۶ میلیارد جستجو در گوگل در هر روز، صبر بسیاری از مردم  در اولین صفحه نتایج گوگل محدود شده بسیار به ندرت اتفاق می افتد که به صفحات دوم یا سوم برسد. شرکت در یک کمپین سئو برای افزایش رتبه وب سایت و رشد کسب و کار شما واقعا ارزش سرمایه گزاری را دارد .

تعرفه و قیمت گزاری سئو چگونه است؟

تعداد زیادی شرکت سئو و شرکت های بازاریابی دیجیتال در ایران وجود دارد که همگی خدمات متنوعی را ارائه می دهند. هدف آنها افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت شما با بهینه سازی رتبه آن در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) از طریق کاوش کلمات کلیدی، ایجاد محتوا و ایجاد لینک است.

ما هم همچنین در ایران آرک تعرفه ها و خدمات ویژه خودمان را در این زمینه داریم. جدول پلان ها قیمت گزاری سئو که در زیر برای شما قرار داده شده یک برنامه جامع از قیمت گزاری سئو است. این جدول ها که چهار دسته بندی کلی را شامل می شود به صورت زیر خواهد بود:

  • پلن ارزان قیمت یا آزمایشی
  • پلان نیمه حرفه ای
  • پلان حرفه ای
  • پلان تجاری – صنعتی

در تمامی پلان های معرفی شده یک سری علائمی مانند گرید A, C , B و … به کار برده شده. این گرید ها درواقع معرف میزان ارزش محتوای آن بخش از نظر قدرت دامنه، یا میزان رقابت در کلمات کلیدیست. به عنوان مثال:

  • بک لینک گرید A : معرف ایجاد بکلینک در وب سایت های سطح ملی و بسیار قدرتمند مانند ورزش ۳ ، فارس نیوز، ایرنا، دیجیکالا و … است.
  • کلمه کلیدی گرید A: معرف کلماتیست که میزان جستجو و رقابت در آنها بسیار بالاست و صدها هزار جستجو در ماه و یا بیشتر از آن است

ما به هیچ عنوان نمی خواهیم که شما برای کسب و کار کوچکتان یک کمپین بزرگ تهیه کنید، پیشنهاد ما به شما اگر کسب و کارتان کوچک است اگر بودجه زیادی در اختیار ندارید و از بسته های کوچک تر شروع کنید و به مرور زمان و با افزایش درآمد از وب سایتتان بسته های بزرگتر را خریداری کنید.

دلیل این پیشنهاد این است که تمامی کمپین های ما به صورت ماهانه هستند و شما با خرید هر کمپین به اقتضای ماهیت سئو که باید پیوسته و ادامه دار باشد و به هیچ وجه متوقف نشود… هر ماه باید کمپین را تمیدد کنید.

از آنجا که سئو چه در کمپین های کوچکتر و چه بزرگتر پروژه ای زمانبر است شاید لازم باشد تا چندین ماه این تمدید را انجام داده و نتیجه خارق العاده ای نگیرید! به همین جهت توصیه ما به کسب و کار های کوچک با بودجه محدود شروع با پلن های کوچک تر و در دراز مدت است.

پلان های قیمت

مقایسه قیمت ها و ثبت سفارش سئو

پلن مناسب برای کسب‌و‌کار خود را انتخاب کنید

اگر دوست دارید که یکی از خدمات سئوی کسب و کار ایران آرک را امتحان کنید می توانید فرم زیر را تکمیل و برایمان ارسال کنید، همینطور برخی از خدمات و جداول قیمتی لینک بیلدینگ در ایران آرک در زیر قرار داده شده است.