تکتا استور تبریز - لوازم کوهنوردی تبریز

فروشگاه تکتا استور

فروشگاه تکتا استور تبریز درواقع یک بازرگانی لوازم خانگی و ورزشی می باشد و در تبریز _ سه راهی امین مجتمع تجاری امت ط۸ واحد ۱ واقع شده است. محصولات این بازرگانی شامل لوازم خانه و آشپزخانه و شیرینی پزی، زیورآلات، لوازم ورزشی، لوازم کوهنوردی و سفر و همچین کوشی تلفن همراه می باشد.

تکتا استور تبریز

وب سایت تکتا استور یک وب سایت زیبا با طراحی جذاب و کاربر پسند است، دارای درگاه پرداخت و همچنین امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور نیز می باشد. این فروشگاه قابلیت دسته بندی بر اساس رنگ، رنجقیمت، سایز و سایر خصوصیات را با قیمت های مختلف دارد، به عنوان مثال می توانید محصولی با چند رنگ متفاوت که هر رنگ قیمت متفاوتی دارد را وارد کنید و به مشتری امکان انتخاب دهید.

تکتا استور یک پنل کاربری جذاب با امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور و تاریخچه پرداخت ها و سفارش ها با امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی سایت را دارد.

تکتا استور تبریز

این هم یکی دیگر از کارهای ما در ایران آرک بود که مشاهده کردید و امیدواریم لذت برده باشید. همانطور که قبلا گفته شد ما در ایران آرک پروژه های بسیاری را از سال ۱۳۹۵ تا امروز انجام داده ایم که بسیاری از آنها یا غیر فعال هستند یا در گر پشتیبانی ایران آرک را دریافت نمی کنند. به همین خاط در بخش نمونه کار ها تنها پروژه هایی قرار می گیرند که پشتیبانی ایران آک را دارند و همچنان فعال هستند.

تکتا استور تبریز
مشتری

تکتا استور

تاریخ

اسفند ۱۴۰۰

خدمات

طراحی وب