موبایل استقلال تهران

موبایل استقلال تهران

فروشگاه موبایل استقلال با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری در حیطه فروش گوشی های روز دنیا و تعمیرات تخصصی گوشی تلفن همراه در خدت شما مشتریان گرامی هستیم.

سیاست کاری موبایل استقلال در راستای ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان با توجه به نازلترین قیمت های تعیین شده در بازار می باشد. بهترین کیفیت با دو تیم مجرب در بخش فروش و خدمات پس از فروش در خدمت شما بزرگواران هستیم.

موبایل استقلال تهران

وب سایت موبایل پرسپولیس یک وب سایت جذاب و کاربر پسند است، دارای درگاه پرداخت و همچنین امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور نیز می باشد. این فروشگاه قابلیت دسته بندی بر اساس رنگ، رنج قیمت، سایز و سایر خصوصیات را با قیمت های مختلف دارد، به عنوان مثال می توانید محصولی با چند رنگ متفاوت که هر رنگ قیمت متفاوتی دارد را وارد کنید و به مشتری امکان انتخاب دهید.

تکتا استور یک پنل کاربری با امکان صدور فاکتور و تاریخچه پرداخت ها و سفارش ها با امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی سایت را دارد.

موبایل استقلال تهران

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

موبایل استقلال تهران
مشتری

موبایل استقلال

تاریخ

بهمن ۱۳۹۹

خدمات

طراحی وب