موبایل پرسپولیس تهران

موبایل پرسپولیس تهران

فروشگاه موبایل پرسپولیس به مدیریت برادران محمدی در سال ۱۳۹۸ بشماره ۳۱۵۴ به ثبت رسیده و در زمینه فروش تلفن همراه و لوازم جانبی و انواع نمایشگر های خانگی و لپ تاپ فعالیت گسترده دارد و از منطقه بندر آزاد انزلی اقدام به واردات کلیه محصولات خود مینماید

موبایل پرسپولیس

وب سایت موبایل پرسپولیس یک وب سایت جذاب و کاربر پسند است، دارای درگاه پرداخت و همچنین امکان صدور فاکتور و پیش فاکتور نیز می باشد. این فروشگاه قابلیت دسته بندی بر اساس رنگ، رنج قیمت، سایز و سایر خصوصیات را با قیمت های مختلف دارد، به عنوان مثال می توانید محصولی با چند رنگ متفاوت که هر رنگ قیمت متفاوتی دارد را وارد کنید و به مشتری امکان انتخاب دهید.

تکتا استور یک پنل کاربری با امکان صدور فاکتور و تاریخچه پرداخت ها و سفارش ها با امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی سایت را دارد.

موبایل پرسپولیس

این هم یکی دیگر از کارهای ما در ایران آرک بود که مشاهده کردید و امیدواریم لذت برده باشید. همانطور که قبلا گفته شد ما در ایران آرک پروژه های بسیاری را از سال ۱۳۹۵ تا امروز انجام داده ایم که بسیاری از آنها یا غیر فعال هستند یا در گر پشتیبانی ایران آرک را دریافت نمی کنند. به همین خاط در بخش نمونه کار ها تنها پروژه هایی قرار می گیرند که پشتیبانی ایران آک را دارند و همچنان فعال هستند.

 
pers4
مشتری

موبایل پرسپولیس

تاریخ

فروردین ۱۴۰۰

خدمات

طراحی وب