طراحی سایت در ایران آرک چطور انجام می شود؟

به طور معمول ما در ایران آرک چهارچوب های در توسعه وب سایت داریم که خدمات اقشار مختلف صنعتی و کسب و کار ها را با چهارچوب متناسب همان قشر ارائه می دهیم. به عنوان مثال در صورتی که پروژه مربوط به یک کار صنعتی بزرگ باشد. ما کار را به گونه ای اجرا می کنیم که از نظر کد نویسی شفاف و در قابل درک ترین حالت باشد، از نظر سرعت بارگزاری صفحات در بهترین وضعیت، از نظر امنیت در بالاترین سطح امنیت و از نظر میزبانی ترافیک در بهترین شرایط ممکن انجام شود. کارهای این گونه چون در شروع کار با حجم ترافیک بزرگی مواجه می شوند نیازمند دقت در طراحی و سرعت بالا در بک اند هستند.

و همینطور در کسب و کارهای کوچک و خرد ما با توجه به نیاز آنها و محدودیت بودجه آنها بسته های امنیتی و سرور های مناسبی را در اختیارشان قرار خواهیم داد، در اینگونه وب سایت ها لزومی به استفاده از فریم ورک های اختصاصی PHP مانند لاراول و … نیست، سرعت مطلوب ، امنیت بالا و کیفیت طراحی از اولویت های ما در بخش کسب و کار های خرد هست.

و البته بسیاری چهارچوب های درگر مثلا برای آژانس های هواپیمایی، بانک ها، هتل ها و… که پروژه های ما متناسب با آن کسب و کار ها پیاده سازی می شود.